We-Vibe II

Omschrijving

Zacht, flexibel, comfortabel. De We-Vibe II is een toy die u tijdens het vrijen kunt inbrengen voor een extra of dubbele massage van de G-spot-zone en de clitoris.

De We-Vibe II is klein en erg flexibel. Het dunste gedeelte past zonder problemen in de vagina met of zonder bijkomende penetratie. Het dikkere deel waar ook de lader in past nestelt zich tussen de schaamlippen. U kunt de We-Vibe eventueel als gelijktijdige anale en vaginale stimulator gebruiken, of ook nog voor een massage van de schacht en de eikel van de penis. Voor de beste resultaten gebruikt u een waterbasis glijmiddel.

De We-Vibe II is waterproof en herlaadbaar, en heeft nu naast een zachte en harde vibratiestand ook zeven pulserende variaties. De We-Vibe II is écht heel stil en is makkelijk te bedienen met een onder het materiaal gelegen duwknopje.

Ideale toy om samen uit te proberen.

Nog meer

De We-Vibe heeft twee motoren, in elk uiteinde eentje. Voor het eerste gebruik dient u het speeltje te laden. De lader moet daarvoor door het materiaal geduwd worden. Lees zeker de meegeleverde gebruiksaanwijzing. De We-Vibe wordt geleverd met satijnzakje, zodat u de toy discreet en stofvrij kunt opbergen. Het speeltje is onopvallend vormgegeven, en is muisstil.

Details

8,5 x 5 x 2,8 cm.
Lader meegeleverd.
Paars.
Reinigen met warm water en eventueel een milde zeep.
Silicone.

Bespreek

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.
 
Share/Save
99,00EUR
Beschikbaar

Dit product werd reeds getest

Travis Bickle
13/04/2009 - 12:09

De uitvinders van seksspeeltjes zijn zonder enige twijfel een zootje ongeregeld met fantasie en van die combinatie houd ik wel. De mensen die de namen bedenken voor deze toys zijn daarentegen gefrustreerde copywriters die nergens anders aan de bak kwamen en ons daarvoor subtiel laten boeten met namen als bijvoorbeeld het oer-onoriginele ‘We-Vibe’. Vrij vertaald: we vibreren. Wat mij redelijk normaal lijkt voor een vibrator.